Menu
Your Cart

Hakkımızda

Formaciim olarak 2015 yılından bu yana profesyonel kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz ile siz müşterilerimize sorunsuz hizmet vermekteyiz. Sektörde kısa süredir yer almamıza rağmen sayısız mutlu müşterimiz ile sektörümüzde edim adımlarla ilerlemekteyiz. Siparişin oluşturulmasından teslimat aşamasına kadar her adımda sizleri bilgilendiren ekibimiz, güvenli bir alışveriş için daima sizlere hizmet vermektedir. 

Başlıca dünyanın çeşitli liglerinde yer alan profesyonel takımların Forma, Şort, Kaleci Forma, Uzun Kollu Forma, Retro(Nostalji) Forma, ve Büyük Beden Formalarının tamamen size özel isim, numara ve bedende hazırlamaktayız. Bunlara ek olarak Milli Takımların da çeşitli turnuva ve kupalarda giydiği milli takım formalarını da yine size özel isim, numara ve bedende hazırlamaktayız. 

Sitemizde aradığınız ürünü, Kategorilerimiz alanından rahatlıkla bulabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü sepete ekledikten sonra sipariş adımlarını takip ederek, siparişinizi başarılı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Sipariş işleminizin ardından sipariş onay sırasına alınmakta ve ödeme işleminizin ardından siparişiniz hazırlık sürecine alınmaktadır. 

Sipariş ve ödemeleriniz ile ilgili her soru ve bilgi için İletişim sayfamızda yer numaralardan ve solda gördüğünüz Whatsapp butonundan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.